AKKUŞ OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

Hakkımızda

AKKUŞ OTOGAZ KURUMSAL

              Akkuş otogaz, 1988 yılında oto tamirciliği, bakım, onarım işi ile sektörde faaliyet göstermeye başlamış olup 1997-1998 yılına kadar oto tamir ve bakım işletmesine devam ederek 1997-1998 yılında otogaz konusunda uzmanlaşmaya başlamış ve halen büyük bir özveri ile oto bakım - onarımına ve otogaz işine devam etmektedir.
            Akkuş Otogaz, olarak bizde Dünya ile aynı anda yüksek teknoloji ile üretilmiş bu ürünleri Türk otomobil kullanıcılarına sunmaktayız. Yerli ve yabancı kalitesini ispatlamış markalar ile çalışan Akkuş Otogaz, zaten deneyim sahibi olan montaj ekibini düzenli periyotlarda eğitime tabi tutarak, yeni nesil ürünlerin montaj şemaları ve işin püf noktaları gibi ayrıntıları büyük bir özenle çalışanlarımıza aktarıyor, her bir araç için gerçekleştirdiğimiz montajı özel referansımız gibi değerlendiriyoruz. Bu davranış, bizlerin müşteri üzerinde bıraktığı izlenimde önemli bir pay olarak karşımıza çıkmaktadır.  
            Montaj öncesi araç modeline uygun ürün belirleme aşamasında ve montaj sonrası yapılması gereken işlemlerde müşteri yönlendirmesi, bizleri diğer firmalardan ayırt eden en öneli özelliklerimiz arasındadır.     
             Siz değerli müşterilerimize montaj sonrasında da bakım ve onarım hizmetlerimiz ile de ilişkilerimizi koparmayıp, her bir montajda yeni bir dost kazandığımızın farkındayız.   Tüm bu olumlu çalışmalarımıza destek vererek bizlerin gelişimde katkıda bulunan tüm dostlarımızı saygıyla selamlıyoruz.